.:Adriatic:. - Counter-Strike 1.6
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  Adriatic PortalAdriatic Portal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Update

Go down 
2 posters
AutorPoruka
zzoPozz
zzoPozz
zzoPozz
zzoPozz


Broj komentara : 46
Reputation : 0
Join date : 2009-11-20
Mjesto : Zagreb

Update Empty
KomentarNaslov komentara: Update   Update EmptyTue Nov 24, 2009 4:26 pm

Evo, unatoč tome što mi je doma crknuo internet i čekam popravak, uspio sam napraviti neke promjene na frorumu.

Kao prvo, dobio sam informaciju od Br00nxa da na forumu nigdje nema IPa Adriatic Public servera, pa sam odmah na naslovnu stranicu (ovdje iznad Very Happy ) dodao IP, te sam u opis foruma Adriatic Public server isto tako dodao IP. IP se još može naći i na portalu sa lijeve i desne strane, gdje također imate i opis trenutnih događaja na serveru (mapa, igrači...). To je napravljeno zahvaljujući GameTrackeru i Game Monitoru. Hvala, Br00nx.

Riješio sam i bug koji mi je prijavio Rebellion, dok se korisnik trebao logirat nije vidio što piše, pa sam i to promjeni (bio je problem u tome što se je pisala bijela boja na bijelu, jer da ste zacrnili napisano primjetili biste to). Hvala i tebi, Rebellion.

Trenutno radim na poboljšanju rankova, pošto sam primjeti da se slabo vide neki posebni rankovi poput server admin. Nažalost, doma mi ne radi internet, ali čim to bude moguće promjeniti ću rankove.

Ako nađete bilo kakav bug ili pogrešku na forumu javite mi, kako bih to mogao izmjeniti. Većina vas zna moj msn, ako ne znate pitajte ili pogledajte u mom profilu. Također me preko foruma možete i mailom kontaktirati tako da je sve u najboljem redu king


zzoPozz
Na vrh Go down
https://adriatic.forumbo.net
Br00nX###
Server admin
Server admin
Br00nX###


Broj komentara : 17
Reputation : 0
Join date : 2009-11-22
Age : 32
Mjesto : Indjija

Update Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Update   Update EmptyTue Nov 24, 2009 4:56 pm

nema na cemu zzoPozz Very Happy
Na vrh Go down
 
Update
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
.:Adriatic:. - Counter-Strike 1.6 :: Forum :: Obavijesti-
Idi na: