.:Adriatic:. - Counter-Strike 1.6
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  Adriatic PortalAdriatic Portal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 kako dobiti admina????

Go down 
4 posters
AutorPoruka
ALPHA GUN
Administrator
Administrator
ALPHA GUN


Broj komentara : 23
Reputation : 0
Join date : 2009-11-22
Mjesto : osijek

kako dobiti admina???? Empty
KomentarNaslov komentara: kako dobiti admina????   kako dobiti admina???? EmptyThu Feb 11, 2010 9:03 am

počelo mi je ići na živce stalno to govoriti na serveru...pa da to ovdje riješimo.
-tko i kada će dobiti admina odlučuje rebellion caver sile i ja
-neželim da vidim nekoga tko će žicati admina ispod 100sati( može i manje sve ovisi koliko provodi sati na serveru...tako da je moguće i sa 50sati ga dobiti) i ne da mi se neko nakon 4-5mjeseci javi e kao ja sam skupio 100sati :-/
-onaj koji bude konstano tražio admina SIGURNO ga neće dobiti
-neoj te nas tlačiti u vezi toga kada vidimo da je netko spreman da dobije admina javit ćemo se sami...NEMOJ TE KONTAKTIRATI MI ĆEO VEĆ JAVITI KADA BUDETE SPREMNI ZA TO :-)

- I DA SVEJEDNO MI JE DALI NETKO ZNA SSVE KOMANDE ILI ŠTO JA ZNAM VEĆ TO NIJE RAZLOG ZAŠTO BI VAM DAO ADMINA PRIJE SPRAM NEKOGA KO JE NAJMANJE 2-3H NA SERVERU DNEVNO
Na vrh Go down
Dario
Novi igrač
Novi igrač
Dario


Broj komentara : 4
Reputation : 0
Join date : 2010-02-11

kako dobiti admina???? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kako dobiti admina????   kako dobiti admina???? EmptyThu Feb 11, 2010 4:55 pm

mogu li dobiti admina ali bez ljutnje priznajem 2 puta na vašem srw sam imo wh i vise ne koristim jel mogu dobiti admina skupicu uskoro 100 sati imam sada 15 ili 14 sati jel mogu dobiti admina skupicu za par dana 100 sati unaprjed hvala
Na vrh Go down
ALPHA GUN
Administrator
Administrator
ALPHA GUN


Broj komentara : 23
Reputation : 0
Join date : 2009-11-22
Mjesto : osijek

kako dobiti admina???? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kako dobiti admina????   kako dobiti admina???? EmptyThu Feb 11, 2010 5:02 pm

nema ništa džabe ni kod stare babe :-) ja se nadam za tebe da nećeš više imati ta sranja... admin mora biti korektak i karakteran i treba se poštivati...ak kada krene sa wh onda mi nije to to :-/
nema ništa unaprijed....100sati paćemo vidjeti jel ima već ljudi koji imaju 100sati i čekaju na svoga admina....mi kada odlučimo da je neko spreman za admina dobit će ga
Na vrh Go down
Dario
Novi igrač
Novi igrač
Dario


Broj komentara : 4
Reputation : 0
Join date : 2010-02-11

kako dobiti admina???? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kako dobiti admina????   kako dobiti admina???? EmptyThu Feb 11, 2010 5:39 pm

ok ali nepalim vise wh dojadilo a nikada necu nauciti igrati onda ako ne maknem cit yato skupicu 100 sati pa v odlucite i di da pogledam koliko sam dugona srw?? koliko sam sati
Na vrh Go down
ALPHA GUN
Administrator
Administrator
ALPHA GUN


Broj komentara : 23
Reputation : 0
Join date : 2009-11-22
Mjesto : osijek

kako dobiti admina???? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kako dobiti admina????   kako dobiti admina???? EmptyThu Feb 11, 2010 5:43 pm

Na vrh Go down
Dario
Novi igrač
Novi igrač
Dario


Broj komentara : 4
Reputation : 0
Join date : 2010-02-11

kako dobiti admina???? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kako dobiti admina????   kako dobiti admina???? EmptyThu Feb 11, 2010 5:44 pm

nekužim šta je to
tu sam već odavno bio[center]
Na vrh Go down
ALPHA GUN
Administrator
Administrator
ALPHA GUN


Broj komentara : 23
Reputation : 0
Join date : 2009-11-22
Mjesto : osijek

kako dobiti admina???? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kako dobiti admina????   kako dobiti admina???? EmptyThu Feb 11, 2010 6:42 pm

tamo možeš vidjeti satnicu od svakoga igrača....malo pogledaj
Na vrh Go down
Dario
Novi igrač
Novi igrač
Dario


Broj komentara : 4
Reputation : 0
Join date : 2010-02-11

kako dobiti admina???? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kako dobiti admina????   kako dobiti admina???? EmptyFri Feb 12, 2010 6:13 pm

ali za mene nema neznam kako pretražio sam
Na vrh Go down
ALPHA GUN
Administrator
Administrator
ALPHA GUN


Broj komentara : 23
Reputation : 0
Join date : 2009-11-22
Mjesto : osijek

kako dobiti admina???? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kako dobiti admina????   kako dobiti admina???? EmptyFri Feb 12, 2010 6:25 pm

Na vrh Go down
nO nick
Početnik
Početnik
nO nick


Broj komentara : 10
Reputation : 0
Join date : 2009-12-28

kako dobiti admina???? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kako dobiti admina????   kako dobiti admina???? EmptySun Mar 07, 2010 9:14 pm

đes alpha..Smile
http://www.gametracker.com/server/217.118.24.17:27027/player/nO%20nick/
eo ti imam 160 sati i nedas admina..hahah...bio sam na serveru od jutra do mraka po 10-15 sati na dan i nisam ga dobio Sad
Na vrh Go down
nO nick
Početnik
Početnik
nO nick


Broj komentara : 10
Reputation : 0
Join date : 2009-12-28

kako dobiti admina???? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kako dobiti admina????   kako dobiti admina???? EmptySun Mar 07, 2010 10:43 pm

e da i nisam NIKAD imo wh i tako ta sranja!
Na vrh Go down
ALPHA GUN
Administrator
Administrator
ALPHA GUN


Broj komentara : 23
Reputation : 0
Join date : 2009-11-22
Mjesto : osijek

kako dobiti admina???? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kako dobiti admina????   kako dobiti admina???? EmptyMon Mar 08, 2010 3:55 am

si smarao i bio si jako naporan i dosadan i takve ljudi ne volim....i takvi bez obzira na svoje sate neće dobiti admina.
i nemoj muljat da nisi imao
Na vrh Go down
nO nick
Početnik
Početnik
nO nick


Broj komentara : 10
Reputation : 0
Join date : 2009-12-28

kako dobiti admina???? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kako dobiti admina????   kako dobiti admina???? EmptyMon Mar 08, 2010 11:44 pm

NISAM IMAO!!!
mogu ti snimat demo svaku i dokazat!!!!

a to sto sam bio naporan. to je istina..jer nisi ispostovao ono sto si reko.pito sam te kako da se dobije admin..reko si skupi 50 sati i dam ti admina..ja skupio 50 sati i ti kažeš malo je to..ja skupim 100 i nisi mi dao..i to je razlog..;(
Na vrh Go down
ALPHA GUN
Administrator
Administrator
ALPHA GUN


Broj komentara : 23
Reputation : 0
Join date : 2009-11-22
Mjesto : osijek

kako dobiti admina???? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kako dobiti admina????   kako dobiti admina???? EmptyTue Mar 09, 2010 12:44 am

ti očito nisi pročitao što sam ti gore napisao....tebi nije baš lako jel patiš o nekim drugim stvarima tu ti ja nemogu pomoći za takvo što treba već prihijatar.....neko ko me gnjavi i svakih par min pita za admina pa makar da ima 2000sati neće dobiti admina.....ja pratim tracker gledam koji igrač koliko ima sati i po tome odlučim ko će dobiti admina....tako su ga svi admini dobili(osim pockya)

SMARANJE nO Admin!!!!
Na vrh Go down
nO nick
Početnik
Početnik
nO nick


Broj komentara : 10
Reputation : 0
Join date : 2009-12-28

kako dobiti admina???? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kako dobiti admina????   kako dobiti admina???? EmptyWed Mar 17, 2010 4:54 pm

a boli me za admina necu crknit..nego me nerviraš jer sereš previše..ae zz..
Na vrh Go down
kulec
Novi igrač
Novi igrač
kulec


Broj komentara : 5
Reputation : 0
Join date : 2010-03-09
Mjesto : Osijek

kako dobiti admina???? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kako dobiti admina????   kako dobiti admina???? EmptyThu Mar 18, 2010 1:23 am

29 sati xD Very Happy
Na vrh Go down
Sponsored content





kako dobiti admina???? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: kako dobiti admina????   kako dobiti admina???? Empty

Na vrh Go down
 
kako dobiti admina????
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
.:Adriatic:. - Counter-Strike 1.6 :: Forum :: Obavijesti-
Idi na: