.:Adriatic:. - Counter-Strike 1.6
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  Adriatic PortalAdriatic Portal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Rankovi & Slike - Dovršeno!

Go down 
AutorPoruka
zzoPozz
zzoPozz
zzoPozz
zzoPozz


Broj komentara : 46
Reputation : 0
Join date : 2009-11-20
Mjesto : Zagreb

Rankovi & Slike - Dovršeno! Empty
KomentarNaslov komentara: Rankovi & Slike - Dovršeno!   Rankovi & Slike - Dovršeno! EmptySun Nov 22, 2009 3:00 pm

Napokon sam dovršio i ovaj dio foruma!
Što se tiče rankova, napravio sam rankove u obliku CS ikona u Corel Draw X4, Paint-u, Paint.NET-u i Microsoft Office Picture Manageru. Trebalo mi je jako dugo da napravim, posebno transparency tj. prozirnost, ali se isplatilo - zadovoljan sam kako sad izgledaju Cool king
Primjer rankova možete vidjeti ispod mog nicka lijevo Very Happy
Kada se registrirate, počinjete od ranka Noob, a čim više postova pišete, tim vam rank postaje veći!
Što se tiče slika, finalni logo Adriatic sam napokon završio i možete ga vidjeti gore, iako je sam logo inače bez riječi "Forum" ispod.
Slike za teme i topice sam također prilagodio, da stalno mislite na counter-strike pirat
Isto tako, male svjetloplave ikonice u navbaru i mali sivi favicon sam napravio, da upotpunim Counter-Strike ugođaj Very Happy
Na Adriatic Portalu sam dodao flash sat, da znate koliko je sati, a osim toga izgleda cool afro
Dodao sam i sliku s GameTrackera, da znate kako je na serveru, koja mapa i koliko igrača Basketball

Što se tiče ostaloga, dodao sam Reputation sistem. Tako da, ako vam se svidi nečiji post, možete kliknuti Thanks (hvala) i dodati mu reputaciju, pa se odmah može vidjeti ko je dobar a ko nije Twisted Evil
Dodan je i Chatbox, na portalu i na forumu, tako da se umjesto što spamujete po forumu možete dopisivati.
Pravila ponašanja za forum vrijede i za Chatbox, tako da ako ih se netko ne bude pridržavao može mu i Chatbox biti uskraćen.

Nadodana su i pravila za admine na serveru isto kao i mjesto za admine, tako da se admini mogu savjetovati. Ako ste admin na serveru putem privatne poruke me zatražite da vam dam status server admina pa da možete pristupiti toj temi.

Dodana su i Pravila ponašanja na serveru da ih možete pročitati prije nego što napravite glupost na serveru i onda se začudite zašto ste banovani Wink


Ovo je finalni update, i vjerojatno će se mijenjati samo sitne stvari, o kojima će te, naravno, biti obaviješteni king


zzoPozz
Na vrh Go down
https://adriatic.forumbo.net
 
Rankovi & Slike - Dovršeno!
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
.:Adriatic:. - Counter-Strike 1.6 :: Forum :: Obavijesti-
Idi na: